MÖBLER / Bord / Pelarbord 11299337
nr 1129 9337
Pelarbord
+ 2 stolar, 1800-tal, bemålade, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 september 2017
kl 19:07:21
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)